+370 602 31101

NUOTEKŲ SIURBIMAS

+370 700 55 007

SKAMBUČIŲ VILNIUS/KLAIPĖDA

Apie mus

Jūsų problemos

Mūsų rūpestis

Jeigu galvojate apie remontą namuose ar kitame objekte, kvieskite UAB „Skaidrola“ specialistus. Atliksime visus namų apdailos, santechnikos montavimo, šilumos, vandens, nuotekų, elektros tinklų ir įrenginių renovacijos ar remonto darbus.

Kartais netikėtas gedimas vandens tiekimo, nuotekų šalinimo, šilumos ar elektros energijos tinkluose tampa rimtu išbandymu ir sutrikdo įprastą gyvenimo ritmą. Žinodami, kad UAB „Skaidrola“ specialistai budi visą parą, galite jaustis drąsiai, nes Jus užklupusios avarinės situacijos – tai mūsų rūpestis. Galite būti tikri, kad šie netikėti trukdžiai nesujauks Jūsų planų ar įprasto gyvenimo ritmo.

Pasirinkdami UAB „Skaidrola“ Jūs ne tik pasirenkate patikimą ir operatyvią pagalbą tada, kai jos labiausiai reikia – Jūs pasirenkate ramybę ir komfortą.

Įvykus avarijai ar gedimui, prašome nedelsiant skambinti telefono numeriu 8 700 55007. Dirbame: 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Avarinės tarnybos skambučių centro gauta informacija apie avarijas ar gedimus registruojama sistemoje, analizuojama ir operatyviai perduodama nuolatos budintiems technikams, kurie nedelsdami vyksta į įvykio vietą.